Abonament na wszystko!

Zdjęcia, filmy, grafiki, strony www – te usługi możesz wymieniać według aktualnych potrzeb. W jednym miesiącu możesz skorzystać z samych filmów, w kolejnym z samych grafik, a jeżeli potrzebujesz wymieszać usługi, to też możesz! Prawda, że to cudowne?

START

Start może być przyjemny! To idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z promowaniem się w sieci.

Przykładowe efekty:

 • grafika np. broszura
 • teksty np. artykuły na bloga pod SEO
 • szybka sesja zdjęciowa
1500 zł / miesięcznie

BASIC

Potrzebujesz prostych materiałów do promocji swojej firmy? Dzięki tej opcji otrzymasz je regularnie. Oczywiście możesz je wymieniać!

Przykładowe efekty:

 • grafika np. broszura
 • teksty np. artykuły na bloga pod SEO
 • sesja zdjęciowa lub krótkie materiały video (pół dnia zdjęciowego), np. filmy na social media / zdjęcia podczas pracy
2500 zł / miesięcznie

STANDARD

Pakiet, z pełną naszą dyspozycyjnością. Jest podstawą do rozpoczęcia promocji za pomocą filmów np. na platformie YouTube.

Przykładowe efekty:

 • grafika np. broszura
 • teksty np. artykuły na bloga pod SEO
 • sesja zdjęciowa lub materiały filmowe (1 dzień zdjęciowy), np. 2 odcinki na YouTube.
5500 zł / miesięcznie

PRO

Chcesz przewyższyć konkurencje licznymi filmami? Pokaż swoją firmę, produkty, usługi za pomocą profesjonalnych i w pełni zaplanowanych filmów.

Przykładowe efekty:

 • grafika np. broszura
 • teksty np. artykuły na bloga pod SEO
 • sesja zdjęciowa lub materiały filmowe (2 dni zdjęciowe), np. 4 odcinki na YouTube.
10500 zł / miesięcznie

PAKIET INDYWIDUALNY

Masz inne potrzeby lub oczekiwania?
Stworzymy dla Ciebie pakiet indywidualny!

Oferta

Logo
Logo to podstawa identyfikacji wizualnej. Może nawiązywać do działalności lub charakteru firmy. Zazwyczaj jest pierwszym elementem, z którym klient ma styczność i mocno kojarzy się z marką.

Identyfikacja wizualna
Oprócz logo zawiera inne materiały, jak wizytówka, koperty firmowe czy grafika na social media, które łączy kolorystyka, kompozycja, krój pisma. Spójna całość identyfikuje firmę albo osobę.

Strona internetowa
Może być podstawowa, typu one page lub rozbudowana, z wieloma podstronami. Prezentuje klientowi firmę i jej usługi a obok estetyki najważniejsza jest jej funkcjonalność. Must have każdej marki!

Materiały drukowane
Drukowane materiały dobrze sprawdzą się na targach czy prezentacjach. Drukowane materiały pozwalają zaprezentować ofertę firmy i zachęcić do odwiedzenia jej online. Mogą to być ulotki, katalogi czy foldery.

Pakiet zdjęć
Dobre zdjęcia dodadzą profesjonalnego wizerunku każdej firmie. Mogą pomóc w zaprezentowaniu oferty, procesu produkcyjnego czy przedstawić zespół. Portrety biznesowe znajdą też zastosowanie w serwisie LinkedIn.

Filmy
W angażujący sposób opowiadają historię firmy i jej usług czy produktów. Profesjonalny montaż i dobór muzyki dodają… W naszej ofercie znajduje się również możliwość filmowania z użyciem drona.

Copywriting
Tworzymy teksty, które przyciągną uwagę i zainteresowanie czytelników, a także skutecznie przekonają ich do zakupu produktu lub skorzystania z usługi.

Optymalizacja SEO
Optymalizujemy strony, tworzymy tematy i artykuły na bloga, które są pomocne zarówno dla czytelnika, jak i odpowiednie dla algorytmów Google.

Abonament
W ramach abonamentu możemy zajmować się prowadzeniem Twojego bloga, przygotować grafikę na social media lub zaktualizować zdjęcia Twojego zespołu.

Masz pytania?

Napisz, zadzwoń, chętnie opowiemy na wszelkie pytania.
Pamiętaj, że możemy stworzyć indywidualny pakiet dla Ciebie.